درباره ما

موسسه هوشمند بهار زبان آموزان اردبیل جزو موسساتی زبانی در ایران می باشد که در سال 1392 افتتاح گردیده همواره زبان آموزان  به جهت بروز بودن متد های آموزشی و بهره مندی از آن می شناسند که زیر نظر اداره کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت می نماید.
در وب سایت علاوه بر استفاده از مطالب آموزشی زبان آموزان محترم می توانند نسبت به پرداخت شهریه و یا خرید جزوات و کتابهای مربوط به دوره های خود را به صورت آنلاین و اینترنتی تهیه نمایند.

 

مدیران و موسسین موسسه :

نیما علی زاده  و  الناز معصوم زاده     
که  شامل دپارتمان های زبان انگلیسی، روسی، فرانسه، ترکی استانبولی، آلمانی می باشد و دانشجویان عزیز را برای انتخاب درست زبان مورد نظرشان راهنمایی می کند و به آنها می آموزد که: چگونه زبان را بیاموزند؟ چه زبانی را انتخاب کنند؟ و مهم تر از همه چرا زبان را بیاموزند؟

موسسه هوشمند بهار زبان آموزان اردبیل آزمون های مختلف زبان همچون IELTS – TOEFL - PET  -  SAT - MHLE - MCHE - MSRT - EPT و ...  را به صورت  فشرده در کوتاهترین زمان ممکن برگزار می کند  تا زبان آموزان عزیز بتوانند هر چه سریع تر به اهداف خود از جمله ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر و … دست یابند.

شعار موسسه ما “آموزش زبان مطابق با نیاز زبان آموزان” است. اگر از ابتدا زبان را درست بیاموزید هیچ گاه در استفاده از آن دچار تردید نمی شوید.

 

 

logo-samandehi